Novoročný futbalový turnaj

12.01.2017

Kedy: 14. januára 2017
Kde: Športová hala v Trebišove

Sobotu 14. januára 2017 so začiatom o 8.30 h sa uskutoční 15. ročník novoročného halového turnaja vo futbale. V športovej hale v Trebišove sa zíde osem futbalových celkov z viacerých kútov Slovenska:

TURKON KE.

Turnaj bude prebiehať klasickým spôsobom v dvoch základných skupinách; každý s každým 1 x 20 minút. Prví dvaja zo skupín postúpia do semifinále, kde sa stretnú krížovým spôsobom (prvý z A skupiny s druhým z B skupiny a opačne). Porazení sa stretnú v súboji o tretie miesto a víťazi odohrajú záverečný finálový duel.

Počas prestávky o 13,00 hod. odohrajú zápas žiaci FK Slavoj Trebišov. Turnaj spestrí vystúpenie hudobnej skupiny DRIŠĽAK pred semifinálovými zápasmi.

Vyhodnotené bude najúspešnejšie družstvo doterajších ročníkov, najlepší strelec i brankár a verejné poďakovanie venuje hlavný organizátor sponzorom, ktorí sa značnou mierou podieľajú na udržiavaní tejto športovej tradície v meste.

Organizátorom jubilejného športového podujatia je Radoslav Fižiar. Turnaj sa uskutoční s podporou mesta Trebišov.
Čestným hosťom aktuálneho ročníka bude primátor mesta Trebišov PhDr. Marek Čižmár.

Vstup: zdarma!